3.kolo FK Junior Děčín - FK Český Lev Neštěmice 8:1

10.09.2010 19:12

Třetí kolo krajského přeboru jsme sehráli na hřišti týmu Junior Děčín. Před zápasem by mi asi nikdo nevěřil kdybych mu řekl, že pojedeme domů s 8 gólovým výpraskem. Ani já sám jsem tomu nevěřil, před zápasem nám trenér říkal aby jsme si dali pozor na začátek, protože naše častá chyba je, že dostáváme góly vždy na začátku utkání. Hned poté co rozhodčí odpískal začátek utkání stalo se co se nemělo. Inkasovali jsme už v druhé minutě a ve 20. minutě to bylo dokonce 4:0 z toho je patrné, že naše hra neměla nic společného s tím co se od nás očekávalo. Skoro každý útok Děčína zaváněl gólem. O poločase jsme si v kabině řekli co se musí změnit a co je špatně. V druhém poločase se hra našich hráčů zlepšila, ale na vývoji utkání to nic nezměnilo a i druhém poločase jsme inkasovali 4 branky a prohráli nakonec 8:1. Jediný náš gól vstřelil Kolátor.

Sestava :                                  Kazimour J.

Bechtold     Balog    Křesánek  Flade

Kůta      Pliska   Luca    Kazimour L.

Šmejkal         Kolátor

Střídání  :  51. minuta Charvát za L. Kazimoura, 57. minuta Zita za Fladeho, 67. minuta Moravec za Lucu

ŽK : Balog

Branky : 53. minuta - Kolátor