4.kolo FK Litoměřice - FK Český Lev Neštěmice 8:1

14.09.2010 15:11

Čtvrté kolo za námi, další prohra 8:1 a 9.místo v tabulce. To je výsledek uběhlého víkendu, který pro nás nebyl vůbec v ničem pozitivní. Do Litoměřic jsme odjeli s cílem podat co nejlepší výkon, protože jak náš trenér říká hrát se dá s každým. A proto jsme věřili, že můžeme uhrát dobrý výsledek, ale věděli jsme, že to bude těžké protože Litoměřice jsou druhé jenom na skóre. Před začátkem zápasu nám trenér vysvětlil, že to co jsme předvedli v Děčíne se nesmí opakovat, a proto se provedli nějaké změny v sestavě. Hlavní věc o které trenér mluvil byl začátek, že nesmíme inkasovat branku hned po začátku, protože se to projeví pak na celé hře a my si to akorát ztěžujeme. Co se týče utkání první branku jsme inkasovali až v 15. minutě. Po prvním poločase byl stav 2:0 což byl ještě hratelný výsledek, protože jsme věděli, že branku vstřelit můžeme. Po začátku druhého poločasu dostal ale Litoměřický hráč přihrávku do našeho vápna, kde byl zfaulován a následovala penalta. Rázem jsme prohrávali 3:0 a naše šance se zmenšovali. Asi do 60. minuty to bylo 4:0. Jenže poté jako by všichni přestali hrát a hráči Litoměřic se dostávali do takových šancí, které proměňovali a v klidu si tak dokráčeli pro vítězství 8:1. Jedinou naší branku vstřelil Křesánek(penalta).

Sestava :                                  Kazimour J.

Bechtold     Balog    Luca  Šmejkal

Kůta      Křesánek  Pliska     Flade

Matějka      Kolátor

Střídání  :  52. minuta Charvát za Matějku, 66. minuta Zita za Kůtu, 76. minuta Moravec za Fladeho

ŽK : Balog, Křesánek

Branky : 58. minuta - Křesánek(penalta)