2.kolo FK Český Lev Neštěmice - TJ Chlumec 15:2

29.08.2010 20:06

Druhé utkání je za námi, tři body jsou doma a Chlumec si z Neštěmic odváží 15-ti gólový výprask. Už před utkáním jsme byli favoritem, ale ještě více tomu napověděl fakt, že Chlumec hrál jen s 8 hráči. Hned od první minuty jsme se tedy usadili na soupeřově půlce a k míčy jsme je respektivě vůbec nepustili. Trenér Chlumce dokonce při utkání prohlásil, že je to jak na střelnici z čehož bylo jasné že ani on nevěřil, že by Chlumec dosáhl nějakého výkonu. Přesto jsme inkasovali v druhém poločase dvě branky když jeden z Chlumeckých hráčů utekl po středu a vstřelil branku. Na vývoj zápasu to ale vlil nemělo a tak si Neštěmice v klidu dokráčeli pro tři body výhrou 15:2.

Sestava :                                  Kazimour J.

Bechtold   Zalabák   Balog  Flade

Šmejkal  Pliska  Křesánek  Kazimour L.

Kolátor         Luca

Střídání  :  38.min Kůta za J.Kazimour, 38.min Charvát za Plisku, 54.min Kompert za Fladeho

ŽK : Pliska

Branky : Luca - 10, 12, 29, 62.minuta, Šmejkal - 14.minuta, Křesánek - 32, 36, 56.minuta, Kolátor - 53, 60, 64, 69 - minuta, Balog - 43, 54.minuta,    Bechtold -  77.minuta